Leave Your Message
 • Телефон
 • Е-пошта
 • Whatsapp
 • Skype
 • Вечет
  веиксинат5
 • CAT6A CAT7 CAT8 Кабел

  CAT6A CAT7 CAT8 Кабел

  Категории на производи
  0102030405060708
  Брз пренос Ниска загуба 305m по ролна Sftp Cat7 Cat 7 Cat 8 Мрежен LAN кабел Брз пренос Ниска загуба 305m по ролна Sftp Cat7 Cat 7 Cat 8 Мрежен LAN кабел
  01

  Брз пренос Ниска загуба 305m по ролна Sftp Cat7 Cat 7 Cat 8 Мрежен LAN кабел

  2022-07-26 09:39:37
  Фотографии Параметар Име на производ CAT7 SFTP Patch кабел Материјал за внатрешен проводник 100% гол бакар дијаметар 0,58±0,01mm (23 AWG) Изолација (диелектрик) Дебелина на материјал Дијаметар PE (полиетилен) Кодирана во боја ≥ 0,21mm ± вкрстен простор 1,03mms. слој Материјал Алуминиумска фолија Плетенка МатеријалТипДијаметар CCA, алуминиум, бакар, TC, итн. Искривен пар N/A Пар 1: сина, бела/сина Пар 2: портокалова, бела/портокалова пар 3: зелена, бела/зелена пар 4: кафеава, бела/кафеава надворешна јакна Материјал Нов ПВЦ (рип код, опционално) Дебелина ≥ 0,65mm Номинална OD 6,80mm ± 0,20mm Референтен стандард Категорија 6 UL444, ANSI/TIA/EIA 568B и ISO/IEC11801 Стандардна номинална температура -20℃ до +70℃ Поддржува пренос на гласовен сигнал, видео и дигитален и аналоген
  Добијте ја најдобрата цена
  Попуст