Leave Your Message
  • ໂທລະສັບ
  • ອີເມລ
  • Whatsapp
  • Skype
  • Wechat
    weixinat5
  • ລາຍການຂາຍຮ້ອນ

    ລາຍການຂາຍຮ້ອນ

    ປະເພດຜະລິດຕະພັນ
    0102030405060708
    Outdoor FTTH 1-12 Core FTTH Drop Cable ກັບ LSZH Jacket Fiber Optic Cable Outdoor FTTH 1-12 Core FTTH Drop Cable ກັບ LSZH Jacket Fiber Optic Cable
    01

    Outdoor FTTH 1-12 Core FTTH Drop Cable ກັບ LSZH Jacket Fiber Optic Cable

    2021-11-02 06:59:43
    Photos Parameters Structure Unit Parameter Fiber Count Fibers 2 Diameter mm 5.0*2.0 Weight Kg/km Approx.21 Sheath Color Black Sheath Material LSZH DE Steel Wire mm 1.0±0.05mm Strength Member mm 0.5mm FRP Strength Voltage N 1500 Crushing Strength 20di of Curvature Dynamic 30 Static 15 ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ ℃ -40 --- ການທົດສອບ +70 ແຜ່ນຂໍ້ມູນປະເພດລາຍລະອຽດ Specifications G.657A1 Optical Specifications Attenuation@1310-1625nm ≤0.36dB/km @1383±3nm ≤0.36dB/km dB/km ຄວາມບໍ່ຕໍ່ເນື່ອງຂອງ Attenuation ≤0.05 dB ການຫຼຸດຕົວລົງທຽບກັບຄວາມຍາວຄື້ນ @ 1285~1330nm ≤0.05 dB/km @1525~1575nm ≤0.05 dB/km ສູນກະຈາຍຄວາມກະຈາຍ 1300~1324nm.0nm2000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 1300~1324nm. 1310nm ≤ 3.5 ps/nm.km @1550nm ≤18 ps/nm.km Polarization mode dispersion (PMD) ≤0.2ps/km1 /2 Cable cutoff wavelength (λcc) ≤1260nm ກຸ່ມປະສິດທິພາບ refractive index@1310nm 1.4675 @1150nm curves Macro. 30mm radius ,100turns) 1625nm ≤0.1 dB Geometric Specifications Mode Field diameter@1310nm 9.2±0.6 μm @1550nm 10.4±0.8μm Cladding ເສັ້ນຜ່າສູນກາງ 125±1μm Cladding non-circularity ± 0.6 μm ເສັ້ນຜ່າສູນກາງ Cladding 125±1μm Cladding non-circularity ± 1.μrdding ຫຼື ≤8μm Core/cladding Concentricity error ≤0.8μm Mechanical Specifications Test Level ≥1.0 % Fiber curvature radius ≥4.0m ຄວາມແຮງສູງສຸດຂອງວົງການເຄືອບ 1.3~8.9N
    ໄດ້ຮັບລາຄາທີ່ດີທີ່ສຸດ
    ສ່ວນຫຼຸດ
    Outdoor GYFXTY Flat Fiber Optic Cable, 8 Cores, 12 Cores GYFXTBY, Single Mode Outdoor GYFXTY Flat Fiber Optic Cable, 8 Cores, 12 Cores GYFXTBY, Single Mode
    01

    Outdoor GYFXTY Flat Fiber Optic Cable, 8 Cores, 12 Cores GYFXTBY, Single Mode

    2021-09-15 01:14:41
    Photos Parameter ຕົວກໍານົດການທາງວິຊາການ ເສັ້ນຜ່າສູນກາງຂອງກາບສາຍ ນ້ຳໜັກ ແຮງດຶງຕໍ່າສຸດທີ່ອະນຸຍາດໄດ້ (N) ແຮງດັນຕ່ຳສຸດທີ່ອະນຸຍາດໄດ້ (N/100mm) ລັດສະໝີໂຄ້ງຕໍ່າສຸດ (MM) ອຸນຫະພູມທີ່ເໝາະສົມ (MM) (KG) ໄລຍະສັ້ນ ໄລຍະສັ້ນ ໄລຍະສັ້ນ ໄລຍະສັ້ນ ໄລຍະຍາວ ໄລຍະສັ້ນ ໄລຍະຍາວ term (℃) 2 9.5x4.6 45.00 1200 500 1000 300 20D 10D -40+60 4 9.5x4.6 45.00 1200 500 1000 300 20D 10D -40+60 4 9.5x4.6 45.00 1200 500 1000 300 20D 10405.060 506 106 105 106 106 10 10 10 20 20 20 20 2019 00 1000 300 20D 10D -40 +60 8 9.5x4.6 45.00 1200 500 1000 300 20D 10D -40+60 12 9.5x4.6 45.00 1200 500 1 000 300 20D 10D 10605.4040 . 500 1000 300 20D 10D -40+ 60 Fiber standard control fiber type Multimode G.651 Gradient refractive index ດັດຊະນີ refractive Gradient ຮູບແບບດຽວ G.652(A,B,C,D) B1.1routines G.653 B2 Zero shifted dispersion G.654 B1.2 Cutoff wavelength shift G .655 B4 ການກະແຈກກະຈາຍທີ່ບໍ່ແມ່ນສູນ
    ໄດ້ຮັບລາຄາທີ່ດີທີ່ສຸດ
    ສ່ວນຫຼຸດ
    ສາຍໄຟໃຍແກ້ວນໍາແສງທີ່ແຕກແຍກພາຍໃນເຮືອນ GJBFJV 48 96144 Cores distribution wire ສາຍໄຟໃຍແກ້ວນໍາແສງທີ່ແຕກແຍກພາຍໃນເຮືອນ GJBFJV 48 96144 Cores distribution wire
    01

    ສາຍໄຟໃຍແກ້ວນໍາແສງທີ່ແຕກແຍກພາຍໃນເຮືອນ GJBFJV 48 96144 Cores distribution wire

    2021-11-08 06:53:14
    Photos Fiber Parameters No. Elements Unit Specification SM 1 Mode field ເສັ້ນຜ່າສູນກາງ 1300nm um 9±0.5 1550nm um 9±0.5 2 Cladding diameter um 124.8±0.7 3 Cladding non-circularity % ≤0.7 4 Core cladding concentricity 5 0.0. 245±5 6 Sheath non-circularity % ≤6.0 7 Sheath-sheath concentricity error um ≤12.0 8 Cable shear wavelength nm λcc≤1260 Cable parameters Elements Parameters Fiber count 48core Tight Damping Fiber Diameter Material 850μHBlue ± 50μm ສີຂາວ ສີແດງ ດຳ ສີເຫຼືອງ ສີມ່ວງ ສີບົວ Aqua Strength ສະມາຊິກ Kevlar Jacket ເສັ້ນຜ່າສູນກາງ 6.2 ມມ ວັດສະດຸ LSZH/PVC ສີສົ້ມ ສີສົ້ມ ລັກສະນະກົນຈັກ ແລະ ສິ່ງແວດລ້ອມ ອົງປະກອບຄວາມເຄັ່ງຕຶງ (ໄລຍະຍາວ) N 200 ຄວາມເຄັ່ງຕຶງ (ໄລຍະສັ້ນ) N 660 ປວດ (ໄລຍະຍາວ) N/10cm 200cm Crush (ໄລຍະສັ້ນ) N/10cm 1000 Min. ລັດສະໝີໂຄ້ງ (dynamic) mm 20D Min. Bending radius (static) mm 10D ອຸນຫະພູມໃຊ້ງານ ℃ -20~+60 ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ ℃ -20~+60
    ໄດ້ຮັບລາຄາທີ່ດີທີ່ສຸດ
    ສ່ວນຫຼຸດ